بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق

اجرای غرفه الکو پارس در نمایشگاه بین المللی صنعت برق توسط داناک

نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران، برای بیست و ‌دومین  مرتبه با مشارکت ۳۷۲ شرکت داخلی و خارجی، ۲۹ آبان ماه با حضور وزیر نیرو افتتاح شد.

زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت برق

بیست و ‌دومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران به مدت چهار روز و در روزهای ۲۹ آبان‌ماه تا 2 آذرماه در ۱۱ سالن نمایشگاهی (سالن های ۲۷، ۶، ۷، ۳۱ آ، ۳۱، ۳۵،‌ ۳۸، ۳۸ آ، ۳۸ب، ۴۴ آ و ۴۴ ب)  به وسعت ۵۰ هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردید.

افتتاح این نمایشگاه، صبح روز یکشنبه ۲۹ آبان‌ماه با حضور “علی‌اکبر محرابیان” وزیر نیرو، معاونان و مدیران ارشد صنعت برق و تعدادی از میهمانان خارجی برگزار شد.

نمایشگاه بین المللی صنعت برق

اطلاعات نمایشگاه بین المللی صنعت برق

حاضرین در نمایشگاه بین المللی صنعت برق

در این دوره از نمایشگاه بین المللی صنعت برق، در مجموع ۳۷۲ شرکت داخلی و نماینده شرکت‌های خارجی از ۹ کشور جهان اعم از کشورهای چین، ترکیه، ایتالیا، آلمان، فنلاند، ژاپن، کره‌جنوبی، اسپانیا و جمهوری چک حضور داشتند.

بر همین اساس در بیست‌ودومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران، شاهد مشارکت ۲۲ شرکت خارجی و ۳۵۰ شرکت داخلی خواهیم بود که

شرکت‌های دانش‌بنیان سهم قابل توجهی در این دوره از نمایشگاه دارند.

خدمات و سرویس‌های ارائه شده در نمایشگاه بین المللی صنعت برق

در نمایشگاه تخصصی صنعت برق ایران، کالاهایی در بخش‌های روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، خطوط انتقال، کارفرما، مشاوران و پیمانکاران عرضه شده است.

در حاشیه این نمایشگاه، در کنار برگزاری نشست‌های تخصصی در موضوعات مختلف، نشست‌های خبری مدیرعامل شرکت‌های مادر تخصصی و زیرمجموعه وزارت نیرو با حضور خبرنگاران برگزار شد.

همچنین دو کارگاه آموزشی با موضوع “مدیریت مصرف برق و مشترکان” و “چالش‌های حوزه انرژی” توسط کارشناسان صنعت برق در حوزه نیرو برگزار گردید.

نمایشگاه بین المللی صنعت برق

زمان بازدید نمایشگاه بین المللی صنعت برق

زمان بازدید از این نمایشگاه، از  ساعت ۸ صبح تا ۱۵ عصر بوده و بازدید از نمایشگاه برای عموم آزاد بود.

اشتغال‌زایی جانبی نمایشگاه بین المللی صنعت برق

صنعت برق ایران صنعتی است که ۱۵۰ هزار اشتغال مستقیم ایجاد کرده و ۲۰۰۰ بنگاه اقتصادی بزرگ و کوچک و متوسط در آن فعال هستند. این صنعت جزو صنایع مولد، استراتژیک و زیربنایی است که زیرساخت بسیاری از صنایع است و می‌تواند توسعه زیادی در سایر صنایع ایجاد کند که این صنایع و مدیران  آن‌ها در این نمایشگاه فرصتی هم صحبتی و تبادل نظر بسیار عالی داشتند.

نمایشگاه بین المللی صنعت برق

اجرای غرفه الکو پارس در نمایشگاه بین المللی صنعت برق توسط داناک

طراحی صفر تا صد غرفه برای شرکت دانش بنیان الکو پارس توسط تیم غرفه سازی داناک اجرا گردید.

جزئیات غرفه الکوپارس در نمایشگاه برق

ابعاد: 18 متر

تعداد: 1 غرفه  به ابعاد 18 متر مربع

نوع غرفه: شبه جزیره

سبک غرفه: مدرن

توضیحات بیشتر در مورد غرفه:

Explore
Drag