Skip to content

غرفه سازی در تهران

غرفه سازی در تهران

غرفه نمایشگاهی پیش ساخته در تهران

این نوع غرفه سازی ابتدا با توجه به ابعاد و اندازه های پلان جاگذاری ارسالی توسط نمایشگاه و پس از فرایند نظر خواهی و تکمیل فرم نیازهای مشتری طراحی میگردد. پس از طراحی غرفه و ویرایش طرح و رسیدن به نتیجه دلخواه از نظر مشارکت کننده طراح غرفه ساز جزئیات طرح را به بخش اجرائی شرکت و هماهنگی ساخت ارجاء میدهد و غرفه سازی به بخش مرحله ساخت ورود پیدا میکند.پس از ساخت تمامی قطعات سازه در کارگاه در زمان تحویل فضای غرفه سازی از سوی نمایشگاه عملیات مونتاژ صورت می‌گیرد و
و با زمانبندی از پیش مشخص شده توسط شرکت غرفه ساز تمامی مراحل تا قبل از افتتاحیه انجام می‌پذیرد.

غرفه سازی مدولار در تهران

از ویژگی‌های جذاب غرفه‌سازی پیش‌ساخته (مدولار) نصب سریع غرفه، هزینه بسیار کمتر نسبت به غرفه خودسازچوبی و قابلیت استفاده در تمام پلان‌های نمایشگاهی با هر ابعاد و اندازه‌ای و قابلت ترکیب با غرفه سازی خود ساز می‌توان نام برد.
مزیت‌های مدولار نسبت به سایر متدها:

  • سهولت در امر اجرا
  • سادگي جمع كردن غرفه‌ها در مدت زمان كوتاه
  • سهولت در انبارداري غرفه‌سازی نمایشگاه بین‌المللی
  • حمل ونقل آسان‌تر
  • قابليت استفاده چندباره
  • ساخت و توليد در کوتاه‌ترین زمان
  • تلفيق ديواره، سقف، كف وساير امكانات
  • امكان ايجاد فرم‌ها و رنگ‌هاي متنوع و خلاقانه
  • تعبيه كردن سيستم روشنايي در ديواره‌ها سقف و كف برای جذابیت بیشتر
  • مشخص كردن بخش‌های مختلف جهت حيطه تخصص‌هاي مرتبط

هزینه غرفه سازی تهران

اگر شرکتی می خواهد برای بازدیدکنندگان در یک نمایشگاه تجاری جذاب باشد، باید به فکر ساخت غرفه نمایشگاهی با طراحی فردی باشد. چنین پروژه انحصاری مستلزم هزینه بالاتر برای غرفه نمایشگاهی است، اما بازدهی از چنین راه حل بازاریابی نیز بسیار بالاتر است.

یک غرفه نمایشگاهی سفارشی با در نظر گرفتن خواسته های شرکت و همچنین فعالیت های بازاریابی آتی آن در غرفه طراحی شده است. بنابراین زمان مورد نیاز برای توسعه طراحی و تایید غرفه توسط کارفرما معمولا بیشتر است. بهینه برای توسعه یک طرح انحصاری 7 تا 10 روز کاری است. برای اینکه طراح بتواند از پتانسیل کامل برای راه حل های خلاقانه استفاده کند، باید بداند که شما برای چه ابعادی غرفه نمایشگاهی می سازید.

از طراحی خلاقانه و به صرفه تا ساخت غرفه نمایشگاهی خود را با اطمینان خاطر به داناک بسپارید.

ساخت انواع غرفه نمایشگاه در تهران توسط داناک

شرکت رایا اکسیر کارن با نام تجاری داناک، فعالیت خود در زمینه طراحی و چاپ را در سال ۱۳۹۱ آغاز نمود. در این سالها با توجه به رشد و شکوفایی شرکت، همچنین در راستای رفع نیاز مشتریان با به‌کارگیری نیروهای متخصص، خلاق و ایده پرداز، نسبت به راه اندازی واحدهای غرفه سازی، هدایای تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ اقدام نمود و همچون گذشته توانست در عرصه های جدید نیز خوش بدرخشد. تلاش ما بر آن است بتوانیم صادقانه و صمیمانه تمام نیازهای تبلیغاتی مشتریان را در اسرع وقت و به بهترین شکل بر طرف نموده و در تمام مراحل در کنار آنها باشیم.

 

جهت راهنمایی بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با مشاوران داناک در تماس باشید.