Skip to content
قبلی
بعدی

اطلاعات کلی برای شرکت در نمایشگاه های بین المللی

شرکت رایا اکسیر کارن با نام تجاری Danakad و سابقه چندین ساله حضور در نمایشگاه‌های بین المللی و تامین و تجهیز لوازم نمایشگاهی یا اجاره ادوات نمایشگاهی توانسته است در این مدت بیش از 300 غرفه نمایشگاهی را با قیمت مناسب تجهیز نماید و رضایتمندی کامل مشتریان خود را به همراه داشته باشد.
... اولین و مهمترین موضوعی که باید به آن توجه کنید این است که جهت کار غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی تهران شما باید حتماً با یکی از شرکت‌های دارای مجوز فعالیت و یا همان گرید غرفه‌سازی سابق همکاری نموده و از طریق آن‌ها نسبت به ساخت غرفه نمایشگاهی در محیط نمایشگاه اقدام فرمایید.

طبق قوانین نمایشگاه بین‌المللی تهران هر شرکتی نمی‌تواند به صورت راسا و خودکار نسبت به کارهای غرفه سازی و مراحل طراحی غرفه نمایشگاهی و ساخت غرفه نمایشگاهی خود در نمایشگاه بین‌المللی تهران اقدام نماید، لذا تنها شرکت‌هایی می‌توانند کار طراحی غرفه نمایشگاهی شما را انجام بدهند که دارای مجوز غرفه سازی نمایشگاهی می باشد.

 این مجوز از ابتدای سال ۱۳۹۹ برای شرکت‌هایی که قصد عملیات غرفه سازی نمایشگاهی را در این محیط را دارند ضروری و اجباری می‌باشد. تنها شرکت‌هایی می‌توانند این مجوز را داشته باشند که از فیلترهای مربوطه و بازرسی‌های مربوط به شرکت‌های غرفه‌سازی نمایشگاهی، که حقوقی بودن و واقعی بودن آنها را بررسی شده و همچنین دارا بودن آن‌ها به امکانات را نیز بررسی نموده است، گذر کرده و بعد از آن می‌توانند کار دریافت مجوز غرفه سازی خود را به اتمام برسانند.

نقشه نمایشگاه بین المللی تهران

نقشه نمایشگاه بین المللی تهران

قوانین حضور در نمایشگاه بین‌المللی

مجوز فعالیت

داشتن مجوز فعالیت در نمایشگاه بین المللی تهران.

مجوز فعالیت

مدرک دوره‌های آموزشی

داشتن مدرک گذراندن دوره‌های آموزشی مربوط به شرکت‌های غرفه‌سازی نمایشگاهی

مدرک دوره‌های آموزشی

مدرک HSE

داشتن مدرک HSE جهت انجام عملیات غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی تهران

مدرک HSE

طراحی سه بعدی غرفه

داشتن طراحی غرفه نمایشگاهی به صورت سه بعدی جهت دریافت مجوزها

طراحی سه بعدی غرفه

ورود به نمایشگاه

ورود به نمایشگاه جهت ساخت غرفه نمایشگاهی

ورود به نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی تهران در گوگل مپ

درخواست مشاوره شرکت در نمایشگاه بین المللی

شرکت داناک جهت تسهیل ارائه بهتر خدمات مشتریان خود در نمایشگاه های بین المللی استاندارد های مشخصی برای شرکت کنندگان نمایشگاه های بین المللی تدوین کرده است که هر کدام از شرکت ها میتوانند پیش از برگزاری نمایشگاه های بین المللی جهت برنامه ریزی های دقیق از آنها بهره ببرند.

از این رو می توانید با ارتباط با واحد خدمات شرکت، جهت مشاوره شرکت در نمایشگاه های بین المللی از استاندارد ها و جزئیات هر نمایشگاه مطلع شوید و جهت طراحی و ساخت غرفه نمایشگاه خود اقدام کنید.

Upload-rafiki
online sUPPORT

جهت مشاوره رایگان با پشتیبانان ما در ارتباط باشید