Skip to content

نمونه های پروژه های غرفه‌سازی داناک​

  • یکی از سازه‌های فیزیکی پر کاربرد و قابل استفاده در فضاهای باز و بسته که عموما به صورت موقت و در شکل‌های مختلفی ساخته می‌شود را غرفه‌سازی پیش ساخته می گویند.
  • این سازه با اهدافی مشخص برای برگزاری مراسمی خاص، ارائه محصولات و خدمات در نمایشگاه‌ها،  سالن‌های اجتماعات به صورت موقت، ایجاد فضای سرپوشیده به منظور پارکینگ و ایجاد سایه‌بان در محیط‌های باز و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. غرفه می‌تواند به صورت ساده و تنها با هدف ایجاد فضایی سرپوشیده ساخته شود و همچنین می‌تواند با استفاده از متریال متفاوت و مدرن برای تولد یک غرفه زیبا و شیک، حضور در محیط‌های رقابتی را با استایل بهتری میسر کند.
  • اگر در ساخت غرفه نمایشگاهی  از ایده‌ای خلاقانه استفاده شود و غرفه‌سازی نمایشگاه در اجرای طرح غرفه از متریال اولیه مناسب و تکنیک‌های سازه‌ای به درستی استفاده شود، خروجی چیزی خواهد بود که موجب دستیابی سریع به اهداف و نتایج بهتر خواهد بود.
  • گروه طراحی و ساخت غرفه داناک به عنوان یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی و تجاری فعالیت می کند. این گروه توانایی ارائه خدماتی با کیفیت و استاندارد را داراست که باعث موفقیت و جذب توجه مشتریان بیشتر می شود.