Skip to content
قبلی
بعدی

تامین پرسنل نمایشگاهی و استخدام نیروی انسانی متخصص نمایشگاه

شرکت رایا اکسیر کارن با سابقه بیش از  ۷ ساله در زمینه غرفه‌سازی و تامین نیروی انسانی متخصص نمایشگاهی و با تجربه ساخت و اداره کردن بیش از ۴۰ هزار متر مربع غرفه در بیش از ۳۰۰ غرفه در این مدت توانسته رضایتمندی کامل مشتریان در این زمینه را فراهم آورد و تمامی مشتریان با خیالی آسوده سال‌ها به طور ثابت با این مجموعه همکاری دارند. ما بر آنیم با استفاده از نیروهای مجرب اداری و کارگاهی کیفیت و خلاقیت را یکجا به شما عرضه نماییم.
... هر ساله شرکت های زیادی در نمایشگاه ها شرکت می کنند و همه آنها تمایل دارند بسیار موفق و پر قدرت در نمایشگاه ها شرکت کنند. بسیاری از شرکت های ایرانی که در نمایشگاه ها شرکت می کنند نقش تامین نیروی نمایشگاهی متخصص را بعنوان مهم ترین رکن تشریفات نمایشگاهی در نظر نمی گیرند.
هر غرفه نمایشگاه باید دارای تشریفات قابل توجه ای از جمله نیروی متخصص غرفه دار نمایشگاه در پشت کانتر و نیروهای خدماتی نمایشگاه باشد. نیروی انسانی متخصص نمایشگاه باید آموزش های لازم را در خصوص خدمات نمایشگاهی دیده باشد و بر اساس اهداف شرکت در نمایشگاه شرکت کند.
در ادامه انواع پرسنل نمایشگاهی و نیروهای انسانی متخصص نمایشگاه های تخصصی و بین المللی را جهت استخدام درغرفه معرفی خواهیم کرد.

چرا استخدام پرسنل متخصص نمایشگاهی اهمیت دارد؟

یکی از مهمترین دلایل استفاده از پرسنل نمایشگاهی متخصص نمایشگاه تعامل بیشتر با مخاطب های غرفه جهت جذب مشتری یا Lead بیشتر است. در واقع یکی از مهمترین اهداف شرکت ها از حضور در نمایشگاه ایجاد ارتباط های بیشتر یا آگاهی در مخاطبان بیشتر است و
... یک نیروی انسانی متخصص نمایشگاه میتواند با استفاده از اصولی که در آن متخصص است و آموزش دیده در مدت زمان ثابت با مخاطب های بیشتری ارتباط برقرار کند و در نتیجه Lead بیشتر و در نهایت مشتریان بیشتری برای شرکت ها ایجاد کند.
یک نیروی متخصص نمایشگاهی می تواند در جمعی که حضور دارد و در میان سایر غرفه ها نقش بسیار پررنگی ایفا کند و آن ناحیه از نمایشگاه را در مقابل سایر غرفه ها پویا تر کند. همچنین با اشراف کامل به محصولات می تواند تاثیر بسیار زیادی در خرید مشتریان علاقه مند ایفا کند. تامین نیروی نمایشگاهی متخصص یکی از مهمترین مشاغل بین المللی است که از 20 سال پیش تا کنون شرکت های بسیاری همچون اپل و سامسونگ از آن بهره برده اند و هر ساله بودجه بسیار زیادی برای استخدام نیروی انسانی متخصص نمایشگاهی هزینه می کنند.

نیروی نمایشگاهی متخصص غرفه دار چه خصوصیاتی دارد؟

حرفه ای بودن در ارتباط و تخصص کافی در باره محصول یکی از مهمترین اصول نیروی غرفه دار حرفه ای است. اما نکات دیگری همچون موارد زیر در تامین نیروی غرفه دار حرفه ای بسیار اهمیت دارد.
... شاداب بودن نیروی غرفه دار و سرزنده او یکی دیگر از خصوصیات رفتاری مهم نیروی متخصص نمایشگاهی است که در کنار ظاهر حرفه ای شیک و آراسته تاثیر بسیار زیادی بر مخاطب دارد.
همچنین توانایی های ارتباطی نیروی متخصص غرفه دار از جمله حس شوخ طبعی ارتباط چشمی مناسب و اعتماد به نفس کافی برای مواجه شدن با مشتریان چالش برانگیز و ایجاد حس خوب در مخاطب ها یکی دیگر از نکات مهم در تامین نیروی غرفه دار حرفه ای نمایشگاه ها است.

استخدام پرسنل نمایشگاهی و تامین نیروی انسانی داناک

انواع نیروی انسانی و پرسنل متخصص نمایشگاهی

اينفو يا اینفورمیشن

استخدام نیروی اینفورمیشن نمایشگاه

(Information): غرفه دار نمایشگاه در پشت کانتر

اينفو يا اینفورمیشن

مترجم

استخدام مترجم نمایشگاه بین المللی

(ترجمه همزمان)

مترجم

مهماندار نمایشگاه

استخدام نیرو برای پذیرایی در نمایشگاه

(اعزام مهماندار خانم و آقا جهت پذیرایی)

مهماندار نمایشگاه

خدمات

استخدام نیروی خدماتی نمایشگاه

(نظافت و …)

خدمات

سمپلر

استخدام نیروی سمپلر نمایشگاهی

نیروی سمپلر (Sampler) برای سمپلینگ (Sampling): معرفی محصول با دعوت به تست نمونه محصول (سمپل) با ارائه کاتالوگ و بروشور محصول

سمپلر

پروموتر

استخدام نیروی پروموتر نمایشگاهی

پروموتر (Promoter) برای پروموشن(Promotion)/پروموت(Promote)/پروموتینگ(Promoting)

پروموتر

رودشو

استخدام نیروی نمایش کاروانی نمایشگاه

رودشو (Road Show): نمایش کاروانی یا نمایش در مسیر

رودشو

مرچندایزر

استخدام نیروی طراحی و چیدمان محصولات نمایشگاه

مرچندایزر (Merchandiser) برای مرچن/مرچندایزینگ (Merchandising): طراحی و چیدمان محصولات

مرچندایزر

فروشنده

استخدام نیروی متخصص فروش نمایشگاه

فروشنده (نیروی فروش)

فروشنده

پرسشگر

استخدام نیروی نظرسنجی در نمایشگاه

پرسشگر (نظرسنجی)

پرسشگر

باریستا

استخدام بارمن متخصص نمایشگاه

بارمن/کافه من/کافی من/باریستا جهت سرو بار گرم (قهوه، دمنوش، چای)، بار سرد (آبمیوه)، فینگرد فود، شیرینی و … (با دارا بودن کلیه دستگاه ها و تجهیزات و مواد مصرفی)

باریستا

دمو من

استخدام نیروی های تست نمایشگاه

دمومن (شامل خانم/زن باردار/ مدل پوست و مو) جهت تست های پزشکی غیر مضر و …

دمو من

درخواست پرسنل متخصص و نیروی انسانی نمایشگاه

شرکت داناک جهت تسهیل ارائه بهتر خدمات مشتریان خود در نمایشگاه ها ارائه خدماتی همچون پرسنل اینفورمیشن، مترجم، پرسنل فروش، باریستا و بار، مهماندار و … را در دستور کار خود دارد و با توجه به نیاز مشتریان خدمات نیروی متخصص نمایشگاهی را ارائه می‌دهد.

از این رو می توانید با ارتباط با واحد خدمات شرکت، پرسنل مورد نیاز خود را تا 10 روز قبل از برگزاری نمایشگاه رزرو نمایید.

Upload-rafiki
online sUPPORT

جهت مشاوره رایگان با پشتیبانان ما در ارتباط باشید