Skip to content
قبلی
بعدی

معرفی خدمات غرفه سازی و نمایشگاهی

شرکت رایا اکسیر کارن با سابقه بیش از  ۷ ساله در زمینه غرفه‌سازی دارای گرید غرفه‌سازی از نمایشگاه بین‌المللی و عضو انجمن غرفه‌سازان بوده و با تجربه ساخت بیش از ۴۰ هزار متر مربع غرفه در بیش از ۳۰۰ غرفه در این مدت توانسته رضایتمندی کامل مشتریان در این زمینه را فراهم آورده و تمامی مشتریان با خیالی آسوده سال‌ها به طور ثابت با این مجموعه همکاری دارند ما بر آنیم با استفاده از نیروهای مجرب اداری و کارگاهی کیفیت و خلاقیت را یکجا به شما عرضه نماییم.
... به طور کلی حضور در نمایشگاه‌های مختلف یکی از روش‌های توسعه تجارت می‌باشد به همین علت بسیاری معتقدند حضور در نمایشگاه‌ها با غرفه‌های حرفه‌ای و جذاب  می‌تواند نقش زیادی در اعتمادسازی و توسعه تجاری داشته باشد. غرفه نمایشگاهی نقش بسیار مهمی در جذب مخاطبان به دلیل نمایش کالاهای خاص در حضور هم‌فکران و مخاطبان تجاری دارد. هر چه طراحی غرفه متناسب‌تر با نوع و هدف عرضه‌کننده باشد نوع فعالیت شرکت بهتر به نمایش درآمده و نیز جذب کننده برای مخاطبان می‌باشد. طراح غرفه برای طراحی باید متریال ساخت غرفه را بشناسد؛ همچنین داشتن ایده خلاقانه، محور طراحی غرفه نمایشگاهی می‌باشد به این دلیل که این ایده باید مخاطب را در غرفه نگه دارد و پاسخگوی افکار و نیاز مخاطب باشد.
امروزه صنعت غرفه سازی بیشتر در برگزاری نمایشگاه‌ها کاربرد دارد هرچند کاربردش را در تفکیک فضاهای داخلی هم حفظ کرده است. با رشد چشمگیر تعداد نمایشگاه‌هایی که هر ساله برگزار می‌شوند غرفه سازان هنر و خلاقیت را هم چاشنی صنعتشان کردند تا تنوع بیشتری به محصولشان بدهند.
حالا این سوال پیش می‌آید که شما به‌عنوان یک صاحب برند می‌توانید چه تصمیماتی بگیرید که غرفه‌تان در یک نمایشگاه چشمگیرتر باشد؟
طبق مطالعاتی که در این زمینه شده است بیشتر بازدیدکنندگان تنها می‌توانند از حدود 10 درصد غرفه‌ها در یک نمایشگاه تجاری بازدید کنند. برای هر کسب و کاری، بزرگ یا کوچک، صحنه نمایشگاهی فرصت مناسبی برای تولید آگاهی از برند و دیدار با مشتریان آینده است و در اینجاست  که اهمیت نیازسنجی درست و ارائه  یک غرفه حرفه‌ای و جذاب  مشخص می‌گردد.
تیم رایا اکسیر کارن بعد از دریافت کامل نیاز مشتری متناسب با نیازها و هویت تجاری برند اقدام به طراحی و فضاسازی مرتبط نموده تا بهترین و موثر‌ترین تصویر از برند را به نمایش گذاشته تا به نوعی هویت بصری و تبلیغاتی  برای شما مشتریان گرامی باشد.
شما عزیزان میتوانید از میان نمونه کارهای داناک و یا وبسایت پینترست ایده های خود را مشخص کنید و با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

برخی پروژه‌های غرفه سازی داناک