Skip to content

هزینه یک غرفه نمایشگاهی سفارشی چقدر است؟


ما می‌توانیم به شما کمک کنیم هنگام برنامه‌ریزی نمایشگاه تجاری بعدی خود، میزان بودجه خود را تعیین کنید. هزینه ها می توانند به راحتی از کنترل خارج شوند، اما تیم تخصصی تبلیغاتی داناک شما را راهنمایی می کند تا بودجه شما را در کنار چشم نواز بودن غرفه شما تعدیل کند. ما می‌توانیم به شما راهنمایی کنیم که بخش عمده‌ای از بودجه شما برای یک غرفه نمایشگاهی خاص در کجا هزینه می‌شود و به شما کمک می‌کنیم تا تغییرات مقرون‌به‌صرفه‌ای در طراحی غرفه نمایشگاهی ایجاد کنید که «باید» غرفه‌های نمایشگاهی شما را به خطر نیندازد.

هر غرفه‌ای که ما طراحی و می‌سازیم منحصربه‌فرد است و به همین دلیل، ارائه یک لیست ثابت بدون طراحی غرفه نمایشگاهی نهایی برای هزینه‌ها دشوار است. با این اوصاف، ما همچنین قدردانی می‌کنیم که کسب‌وکارها باید مدت‌ها قبل از نهایی شدن طراحی غرفه، هزینه‌های مورد انتظار نمایشگاه خود را پیش‌بینی کنند. با در نظر گرفتن این هدف، ما می‌توانیم یک سرویس تخمین رایگان به شما ارائه دهیم تا بتوانید مقداری از هزینه‌های بلندپروازی‌هایتان را بدانید. ما می‌توانیم این کار را به دو صورت انجام دهیم، یا می‌توانید خلاصه یا تصویری از غرفه‌ای شبیه به نوع غرفه‌ای که در ذهن داشتید برای ما بیاورید. سپس می‌توانیم برای هزینه ساخت و نصب آن غرفه در محل نمایشگاه‌تان تهیه کنیم. یا می توانید بودجه ای را که می خواهید هزینه کنید در اختیار ما قرار دهید و ما می توانیم نمونه ای از طراحی غرفه نمایشگاهی را با آن بودجه به شما نشان دهیم.

هنگامی که برای رفتن به مرحله بعدی آماده شدید، می‌توانیم یک غرفه نمایشگاهی کامل و مفصل از جمله بودجه شما را از شما بگیریم و غرفه‌ای طراحی کنیم که بودجه و نیازهای شما را برآورده کند.

اگر به ایده های طراحی غرفه نمایشگاهی یا الهام گرفتن برای چیدمان و ویژگی های غرفه بعدی خود نیاز دارید، می توانید مجموعه غرفه های سفارشی ما را بررسی کنید.

حدود قیمت غرفه نمایشگاهی

هر چیزی و همه چیز برای شما هزینه خواهد داشت. غرفه ها یک شبه ایجاد نمی شوند. آنها توسط طراحان خلاق و با تجربه طراحی شده اند که برای اطمینان از دریافت طرحی که دوست دارید، فکر زیادی می کنند. سپس توسط کابینت سازان ماهری ساخته می شوند که هر روز سخت کار می کنند تا غرفه ای با کیفیت بالا و دقیقا مطابق با طرح تولید کنند. این فرآیندی است که به زمان، تلاش و مواد نیاز دارد، و همچنین فرآیندی است که برای شما هزینه دارد.

در اینجا چند نمونه از عناصری است که برای آنها پول پرداخت می کنید:

طرح غرفه
مدیریت پروژه
کفپوش
دیوارها
نصب و برچیدن
ذخیره سازی
اسباب و تجهیزات غرفه
حمل و نقل
توان مصرفی


هر غرفه ای به تمام موارد ذکر شده در بالا نیاز ندارد، اما به بیشتر آنها نیاز دارند. درک این موضوع هنگام پیش‌بینی هزینه غرفه‌تان مهم است.

برای شروع فرآیند سفارش و طراحی غرفه نمایشگاهی خود، می‌توانید با ما با شماره ۰۲۱-۶۶۵۳۳۰۳۷ تماس بگیرید تا با مشاوران خبره ما صحبت کنید. یا می توانید فرم درخواست طراحی ما را در زیر تکمیل کنید و منتظر تماس داناک باشید.