Skip to content

قیمت غرفه پیش ساخته

قیمت غرفه پیش ساخته

غرفه نمایشگاهی پیش ساخته

این نوع غرفه سازی ابتدا با توجه به ابعاد و اندازه های پلان جاگذاری ارسالی توسط نمایشگاه و پس از فرایند نظر خواهی و تکمیل فرم نیازهای مشتری طراحی میگردد. پس از طراحی غرفه و ویرایش طرح و رسیدن به نتیجه دلخواه از نظر مشارکت کننده طراح غرفه ساز جزئیات طرح را به بخش اجرائی شرکت و هماهنگی ساخت ارجاء میدهد و غرفه سازی به بخش مرحله ساخت ورود پیدا میکند.پس از ساخت تمامی قطعات سازه در کارگاه در زمان تحویل فضای غرفه سازی از سوی نمایشگاه عملیات مونتاژ صورت می‌گیرد و
و با زمانبندی از پیش مشخص شده توسط شرکت غرفه ساز تمامی مراحل تا قبل از افتتاحیه انجام می‌پذیرد.

هزینه غرفه پیش ساخته

می خواهید در یک نمایشگاه تجاری یا عمومی  شرکت کنید و مشغول تهیه بودجه یا برآورد هزینه هستید؟ شما می توانید غرفه نمایشگاهی خود را خودتان راه اندازی کنید، اما می توانید این کار را نیز به یک غرفه ساز حرفه ای مانند تیم حرفه ای تبلیغاتی داناک بسپارید که از 0 تا 100 برای شما پیش ببرد. اما قیمت ها و هزینه ها چگونه است و ساختار آنها چگونه است؟ این یکی از سوالات پر تکراری است که از مشاوران ما پرسیده می شود. قیمت غرفه سازی به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این مطلب سعی می کنیم به روشی ساده به شما توضیح دهیم که چه چیزی بر هزینه غرفه نمایشگاهی شما تأثیر می گذارد و چگونه می توانید خودتان آن را حدودی تخمین بزنید.

اگر شرکتی می خواهد برای بازدیدکنندگان در یک نمایشگاه تجاری جذاب باشد، باید به فکر ساخت غرفه نمایشگاهی با طراحی فردی باشد. چنین پروژه انحصاری مستلزم هزینه بالاتر برای غرفه نمایشگاهی است، اما بازدهی از چنین راه حل بازاریابی نیز بسیار بالاتر است.

یک غرفه نمایشگاهی سفارشی با در نظر گرفتن خواسته های شرکت و همچنین فعالیت های بازاریابی آتی آن در غرفه طراحی شده است. بنابراین زمان مورد نیاز برای توسعه طراحی و تایید غرفه توسط کارفرما معمولا بیشتر است. بهینه برای توسعه یک طرح انحصاری 7 تا 10 روز کاری است. برای اینکه طراح بتواند از پتانسیل کامل برای راه حل های خلاقانه استفاده کند، باید بداند که شما برای چه ابعادی غرفه نمایشگاهی می سازید.

عوامل موثر بر قیمت غرفه پیش ساخته

هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی به طور مستقیم به موارد زیر بستگی دارد:

اندازه غرفه سازی (مساحت ساختمان، ارتفاع دیوارهای سازه، طبقه و غیره):
نوع و تعداد اجزایی که ساخت نمایشگاه از آن تشکیل خواهد شد (بستگی به اندازه غرفه، پیچیدگی طراحی و مواد تکمیلی مورد استفاده دارد).
متریال مورد استفاده در غرفه سازی (استفاده از فناوری های سبز برای تولید مواد و همچنین قسمت هایی از ساخت و ساز که قابل بازیافت هستند، هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی را افزایش می دهد).
خدمات و تجهیزات اضافی برای اجرای پروژه مورد نیاز خواهد بود.

برای استعلام قیمت طراحی و قیمت انواع غرفه ها و تجهیزات نمایشگاهی، با مشاوران داناک در ارتباط باشید.