Skip to content

ایده های غرفه سازی نمایشگاهی

ایده های غرفه سازی نمایشگاهی

نمایشگاه در یک نمایشگاه تجاری فرصتی برای شماست تا افرادی را که ممکن است کمی در مورد شما بدانند، تحت تاثیر قرار دهید یا خود را به افرادی کاملاً ناآگاه معرفی کنید. ترفند این است که غرفه خود را جذب بازدیدکنندگان کنید، اما به نظر نرسید که تلاش زیادی می‌کنید – کمی اعتماد به نفس به برند و افرادتان می‌تواند راه درازی را به شما بدهد.

اما وقتی در حال برنامه‌ریزی یک غرفه هستید، از کجا شروع می‌کنید؟ غلبه بر آن مانع نویسنده که ناگزیر شما را درگیر می کند آسان نیست. به همین دلیل است که ما 5 ایده را برای برجسته کردن نمایشگاه شما به اشتراک می گذاریم. اینکه از آنها به عنوان نقطه شروع یا ایده کامل استفاده کنید، به شما بستگی دارد، و البته می‌توانید بهترین قسمت‌های فهرست را با هم ترکیب و مطابقت دهید. اما توجه به جزئیات واقعاً می‌تواند خلاقیت‌های شما را به جریان بیاندازد و به شما کمک کند به آن جایگاهی دست پیدا کنید که باعث می‌شود بازدیدکنندگان و امیدواریم مشتریان جدید مسیری را به سمت درب شما شکست دهند.

1. تاثیر رنگ سبز


با غرفه های نمایشگاهی، سبز شدن را می توان به معنای واقعی یا مجازی در نظر گرفت. در معنای لغوی، سبز رنگی است که با آرامش، طبیعت و گرما همراه است، بنابراین داشتن دکور سبز برای ایجاد فضایی جذاب و مثبت مفید است.

این می تواند به معنای پانل ها و مبلمان سبز باشد، اما می تواند به شکل شاخ و برگ نیز باشد – داشتن گیاهان گلدانی، سبدهای آویزان، درختچه ها و گیاهان بالارونده می تواند معجزه کند، و لبه های سخت را از بین می برد. سبز همچنین به معنای آگاه بودن از محیط زیست است، و شما می توانید اعتبار سبز خود را در نحوه استفاده از مواد برای غرفه خود و در انتخاب نور و سایر چیزهای انرژی زا نشان دهید.

 

2. ساده بودن


مینیمالیسم دقیقاً مفهوم جدیدی نیست، اما همیشه تازه و مدرن به نظر می رسد. این مانند تفاوت بین یک فروشگاه مد بالا، که در آن محصولات زیادی وجود ندارد، و یک سوپرمارکت، که دامنه آن می تواند بسیار زیاد باشد، است.

به صفر رساندن بهم ریختگی شما را در دسته قبلی قرار می دهد. شما به طرز مطمئنی صلاحیت دارید، بدون نیاز به ترفندهایی برای جلب توجه، فقط کیفیت محصولات و قدرت داستانتان. بدیهی است که شما فقط یک فضای خالی نمی خواهید – مردم قبل از اینکه متعهد به ورود شوند باید چیزی در مورد شما بدانند – اما فقط چند مورد و مبلمان کوچک می توانند واقعا عالی به نظر برسند.

 

3. استفاده از چوب در متریال ساخت غرفه


مانند سبز، روکش‌های چوبی نیز ظاهری طبیعی‌تر و خانگی دارند که شما را در اتاقی پر از کروم و پلاستیک متمایز می‌کند. شگفت‌انگیز است که چقدر می‌توانید فقط با داشتن برخی از مبلمان به سبک سنتی در غرفه خود بدرخشید. چوب برای میزها و صندلی ها عالی است، اما می توانید آن را تا قاب و دیوارها نیز گسترش دهید – حتی اگر فقط یک روکش چاپ شده باشد (هیچ کس آن را از نزدیک بررسی نمی کند).

 

4. تاثیر نور


هرگز این واقعیت را فراموش نکنید که چراغ ها می توانند در هنگام نصب استند، از مشکلات زیادی خلاص شوند، فقط به دلیل تطبیق پذیری آنها. نورهای کانونی روی محصولات یک نقطه کانونی آشکار هستند و شما می توانید از نورپردازی کمتری برای ایجاد گوشه ای آرام تر استفاده کنید تا بتوانید با مهمانان گفتگو کنید.

نور همچنین می تواند دیوارها و میزها را رنگ آمیزی کند، بنابراین می توانید پانل ها را به رنگ سفید یا خاکستری ساده نگه دارید و از نورپردازی موضعی استفاده کنید تا هر رنگی را که می خواهید به کار ببرید. همچنین به این معنی است که می‌توانید شرایطی را ایجاد کنید که در آن نور سالن به اندازه‌ای که انتظار داشتید روشن نباشد.

 

5. ارائه محصولات 


از جمله مدل های کار یا نمونه محصولات شما ارزش صد عکس و فیلم را دارد. اگر می‌توانید به‌طور واقع‌بینانه محصولات خود را نشان دهید و آن‌قدر پر سر و صدا یا مزاحم نیستند که سر و صدا ایجاد کنند، به آن بپردازید. شما نمی توانید یک نمایشگاه فناوری را تصور کنید که در آن محصولات نمایش داده نمی شوند، اما برای برخی از صنایع، یک نسخه نمایشی ممکن است آنقدرها هم بصری و یا حتی ممکن به نظر نرسد. به روش‌های خلاقانه‌ای فکر کنید که از طریق آنها می‌توانید USP‌های آنچه را که ارائه می‌دهید نشان دهید و به دموها یا مدل‌های خود افتخار کنید.