Skip to content

نورپردازی غرفه سازی نمایشگاهی

نورپردازی غرفه سازی نمایشگاهی

نورپردازی نمایشگاه می تواند غرفه نمایشگاهی شما را بهتر کند
هنگام قدم زدن در سالن های نمایشگاه، یک مسابقه واقعی برای توجه بازدیدکنندگان وجود دارد. و از آنجایی که در جنگ همه چیز منصفانه است، ابزارهای مختلفی استفاده می شود: طراحی خلاقانه غرفه نمایشگاهی، نوشیدنی ها و تنقلات، رویدادهای تعاملی، تصاویر رایگان از عکاسان حرفه ای، امکان تست محصولات و غیره. هر یک از موارد ذکر شده در بالا نقش خود را ایفا می کند و می تواند برای یک هدف خاص استفاده شود. بنابراین، همیشه انتخاب روشی وجود دارد که منجر به نتایج مورد نیاز می شود.

چرا نور غرفه نمایشگاه بسیار مهم است؟

بخشی جدایی ناپذیر از هر غرفه نمایشگاهی وجود دارد – نور. اغلب نقش کلیدی دارد و باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت. وظیفه اصلی یک نورپردازی غرفه نمایشگاهی خوب این است که اثربخشی، آگاهی از برند خود را بالا ببرد و برای مدتی در حافظه اثر بگذارد. چراغ های نقطه ای و روشنایی LED به ما کمک می کند تا این وظایف را حل کنیم.

ظاهر چراغ ها و لامپ ها مطمئناً مهم است. اما ما باید در مورد اصل – چیدمان آنها به یاد داشته باشیم. با توجه به چیدمان منابع نور، ما وظایف خود را حل می کنیم.

همچنین توصیه می شود که نور بیشتری نسبت به نور کمتر برنامه ریزی کنید. ما همیشه می‌توانیم چیزی را حذف کنیم، اما اضافه کردن نور بیشتر در طول نمایشگاه بسیار پیچیده است.

انواع نورپردازی غرفه نمایشگاه

سیستم های نورپردازی مختلف برای نمایش بهتر کردن مناطق مختلف غرفه نمایشگاه استفاده می شود:

نورافکن یا جت لایت
نوارهای LED (دیود ساطع کننده نور)
بک لایت
چراغ های بنر یا بنر لایت
لامپ های فلورسنت
چراغ های نئون یا نئون لایت ها

دمای رنگ غرفه نمایشگاهی

تعداد صحیح لامپ و دمای رنگ، فضای مناسبی را در غرفه نمایشگاه شما ایجاد می کند. علاوه بر جذب مشتری یا شریک، همیشه به یاد داریم که مهمانانمان احساس راحتی کنند، درست است؟ تصور کنید: یک کافی شاپ دنج، عصر آرام، بوی یک قهوه خوب و ادویه جات و جزء اصلی – نور کم. شما همیشه می خواهید به چنین مکانی بازگردید و آن را با احساسات دلپذیر به یاد خواهید آورد. داناک هنگام طراحی غرفه نمایشگاهی برای مشتریان، راحتی و شرایط کاری دلپذیر را وظیفه اصلی خود می‌داند.

نورپردازی نقش اساسی در طراحی غرفه نمایشگاه دارد. توصیه می کنیم در هزینه های روشنایی صرفه جویی نکنید زیرا درک برند شما نیز به آن بستگی دارد. مهم است که در مورد نورپردازی و همچنین به طراحی و اندازه و چیدمان استند فکر کنیم. همه باید به هم مرتبط باشند و این راهی است که شما به اهداف خود خواهید رسید.

جلب توجه در نمایشگاه با نورپردازی غرفه

یک لوگوی سه بعدی با نور پس زمینه قابل مشاهده در هر نمایشگاهی ضروری است. این عنصر نام تجاری کارکرد مهمی دارد – چنین غرفه نمایشگاه تجاری بلافاصله از دور قابل مشاهده می شود.

جعبه نور LED فوق العاده نازک یک راه حل عالی برای گرافیک در غرفه نمایشگاه است. شیک و روشن به نظر می رسد و مقرون به صرفه است – به همین دلیل است که این نوع تبلیغات بسیار محبوب است.

نور پویا کمک می کند تا در بین رقبا به روشی عالی و تایید شده متمایز شوید. پرتوهای نور با حرکت تصادفی توجه را به غرفه نمایشگاه تجاری شما جلب می کند. پروژکتورهای لیزری یا LED کاملاً به این هدف عمل می کنند.

بهتر است از نورپردازی به عنوان بخشی از طراحی برند خود استفاده کنید. همه عناصر باید به هم مرتبط باشند و هماهنگی را در غرفه نمایشگاه شما منتقل کنند. سپس اثر برتر شرکت در نمایشگاه تجاری تضمین می شود!

و هنگامی که نمایشگاه شما به درستی مورد توجه بازدیدکنندگان قرار می گیرد، برجسته کردن محصولات شما بسیار مهم است. مشتریان باید پیشنهاد اصلی شما، مزایای شما را ببینند. تحقیقات طراحان می گوید که مشتریان بیشتر جذب فضاهای روشن و نور می شوند، به خصوص اگر دیوارها نیز به درستی روشن شوند.