Skip to content

عوامل موثر بر قیمت غرفه نمایشگاهی​

هزینه غرفه نمایشگاهی به اندازه آن و متریالی که غرفه داران قصد دارند در ساخت و ساز استفاده کنند بستگی دارد. این فقط قیمت ساخت غرفه تجاری است. این بخش اصلی از هزینه عمومی یک نمایشگاه تنها 60 درصد از کل برآورد هزینه برای رویداد است. بنابراین  هزینه ساخت یک غرفه نمایشگاهی واقعا چقدر است؟

هزینه غرفه نمایشگاهی چقدر است؟

بخش بزرگی از بودجه برای شرکت در یک نمایشگاه، برنامه ریزی هزینه های مربوط به غرفه شما است که می تواند بخش قابل توجهی از هزینه ها را به خود اختصاص دهد.

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که آیا می خواهید غرفه نمایشگاهی خود را بخرید یا اجاره کنید؟ اگر در نمایشگاه‌های کوچک شرکت می‌کنید یا می‌خواهید هزینه‌ها را به حداقل برسانید، خرید غرفه‌های نمایشگاهی مانند پاپ‌آپ یا پارچه‌ای احتمالاً گزینه خوبی است زیرا مقرون به صرفه هستند و برای چندین رویداد قابل استفاده مجدد هستند. . بسته به اندازه پایه و ویژگی های نمایشگر، این پایه ها می توانند متغیر باشند.

یک گزینه خوب میان رده، یک استند مدولار است، که غرفه‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها را به‌راحتی برای فضاهای نمایشگاهی مختلف پیکربندی کرد – آنها را برای افرادی ایده‌آل می‌کند که در طول سال نمایشگاه‌های متعددی دارند و برای ساخت غرفه‌ها اهمیتی ندارند.

برای غرفه های ماژولار، انتظار می رود کمی بیشتر هزینه کنید زیرا سیستم پیچیده تر است تا امکان پیکربندی مجدد و همچنین تجهیزات نمایشگاهی اضافی را فراهم کند. 

عوامل موثر بر قیمت غرفه نمایشگاهی​

اندازه پایه غرفه نمایشگاه

عامل شماره یک که بر قیمت غرفه نمایشگاهی شما تأثیر می گذارد، ابعاد مورد نیاز برای خود غرفه است.

هرچه جایگاه بزرگتر باشد، زمان مونتاژ و تعداد پرسنل بیشتری برای پیمانکاران مورد نیاز است و همچنین مواد اضافی مورد نیاز است.

نوع قاب

پیمانکاران غرفه‌های نمایشگاهی طیف وسیعی از انواع قاب را ارائه می‌دهند – با استفاده از غرفه‌سازان سنتی از غرفه‌های کاملاً چوبی که می‌تواند هزینه‌ها را به دلیل تعداد نجارها و دکوراتورهای درگیر افزایش دهد.

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران داناک در ارتباط باشید.

نوع کف غرفه نمایشگاه

بیشتر نمایشگاه‌ها فرشی را به‌عنوان استاندارد برای همه غرفه‌داران ارائه می‌دهند، اما اگر غرفه‌ای را استخدام می‌کنید، ممکن است بخواهید ظاهر حرفه‌ای‌تری را با یک نوع کف‌پوش منحصربه‌فرد انتخاب کنید.

گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد از جمله فرش رنگی، مشمع کف اتاق، جلوه چوب یا حتی کفپوش های سفارشی مانند چمن یا کفپوش کاملاً چاپ شده که همگی هزینه اضافی دارند.

تزئینات غرفه نمایشگاه

مزیت اصلی اجاره غرفه نمایشگاهی، سفارشی بودن قاب است، به این معنی که می توانید تعدادی ویژگی و لوازم جانبی و ترئینات غرفه را اضافه کنید تا غرفه خود را منحصر به فردتر کنید.

با این ویژگی‌ها، می‌توانید هر طور که دوست دارید خلاق باشید – فقط مراقب باشید که هر ویژگی اضافی غرفه شما را گران‌تر می‌کند، بنابراین ارزش آن را دارد که در مورد مزایای این موارد اضافی در مقابل هزینه‌ها فکر کنید.