Skip to content

روش های افزایش بازدید غرفه نمایشگاهی

روش های افزایش بازدید غرفه نمایشگاهی

در این مقاله روش های جدید و موثر برای افزایش ورود بازدیدکنندگان نمایشگاه به غرفه تان را بررسی می‌کنیم. هرچه بازدیدکنندگان بیشتری از فضای غرفه شما بازدید کنند، فرصت‌های بیشتری برای تبدیل آنها به مشتریان بالفعل خواهید داشت. با وجود کسب و کارهای دیگری که تلاش می‌کنند دقیقاً همین کار را انجام دهند، این کار خیلی برجسته ای نیست اما توجه به آن خالی از لطف نیست.

با این حال، چندین چیز وجود دارد که می‌توانید برای جلب توجه مثبت و کمک به شما در تضمین آن سرنخ‌های بسیار مهم امتحان کنید:

نمایش واضح و هوشمندانه عنوان برند غرفه

وقتی صحبت از بازدیدکنندگان غرفه شما به میان می آید، ممکن است احساس کنید “هرچه بیشتر بهتر است” اما این رویکرد کلی فقط وقت شما را تلف می‌کند.

نمایش نام تجاری به صورت واضح، مزایای کلیدی برای مخاطبان شما به ارمغان می‌آورد، مهمترین اینکه اطمینان حاصل می‌کنید که بازدیدکنندگان در جستجوی خدمات مرتبط به غرفه شما نزدیک می‌شوند و برندسازی موثر به شما کمک می‌کند تا مورد توجه مخاطبان هدف خاص خود قرار بگیرید و تعداد مشتریان بالقوه‌ای را که از غرفه شما بازدید می‌کنند افزایش می دهد.

پذیرایی از بازدیدکنندگان غرفه

نمایشگاه‌ها روزهای طولانی و طاقت‌فرسایی هستند، بنابراین، طبیعتاً سرو فینگرفودها، قهوه، آبمیوه و سایر نوشیدنی‌ها راهی عالی برای جذب بازدیدکنندگان جدید است. پذیرایی از بازدیدکنندگان فرصتی ایده‌آل را برای تیم فروش شما ایجاد می‌کند تا مکالمه را شروع و در مسیر درست حرکت دهند.

هشدار: اگر می‌خواهید هر خوراکی سرو کنید، مطمئن شوید که کیفیت خوبی دارند، زیرا سرو غذای ارزان فقط نام تجاری شما را بد نشان می‌دهد.

پذیرایی از بازدیدکنندگان غرفه

ارائه رویدادهای برنامه ریزی شده در غرفه نمایشگاهی

در طول یک نمایشگاه و رویداد شلوغ، بازدیدکنندگان احتمالا بیش از یک بار از سالن نمایشگاه بازدید می کنند. برگزاری یک رویداد برنامه ریزی شده بهترین راه برای دوباره کشاندن افراد به غرفه شما خواهد بود.

به آنها یک مهارت جدید آموزش دهید یا یک محصول را به صورت زنده ارائه و ارزیابی کنید. محتوای مفید و جذابی مانند این به جذب نمایندگان به غرفه نمایشگاهی شما کمک می‌کند.

یک امتیاز اضافی از میزبانی یک رویداد حضوری در غرفه این است که در اطراف فضای غرفه نمایشگاه شما سر و صدا ایجاد می‌کند که می تواند به افزایش بازدید غرفه هم کمک کند.

امکانات رفاهی برای بازدیدکنندگان در غرفه نمایشگاه

در اختیارگذاشتن وای فای رایگان در کنار مکانی برای نشستن، ایستگاه شارژ برای تلفن های همراه و …. روش‌هایی عالی برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان غرفه شما است. مطمئناً، افراد کمی وجود خواهند داشت که صرفاً برای استفاده از وای فای به غرفه تان مراجعه می کنند، اما تعداد زیادی از افراد نیز خوشحال خواهند شد که برای صحبت با شما نیز وقت بگذارند.

یک ایستگاه کاری همچنین مکان مناسبی را برای تیم فروش شما فراهم می کند تا با مشتریان و مشتریان بالقوه در غرفه تعامل داشته باشند، البته فراموش نکنید راحتی و رعایت حریم خصوصی به تسهیل جلسات سازنده تر کمک می‌کند.

مسابقه و سرگرمی در غرفه نمایشگاهی

این مورد تا حد زیادی به چیزی که می‌فروشید بستگی دارد، زیرا هیچ کس قرار نیست ناگهان روی محصولی با هزینه هنگفت یا جذابیت خاص سرمایه گذاری کند، فقط به این دلیل که یک ترفند خوب در بازی دیده است!

با این حال، اگر محصولات یا خدمات شما جذابیت بسیار گسترده‌ای دارند، سرگرمی می‌تواند راه خوبی برای جذب جمعیت رهگذر و معرفی پیشنهاد شما باشد. به همین ترتیب، میزبانی یک مسابقه یک راه عالی برای جذب این رهگذران به عنوان سرنخ‌ها به منظور افزایش پایگاه بازاریابی شما است.

تبلیغات ویدیویی در محل نمایشگاه

ویدئو به طور فزاینده ای در زندگی روزمره ما رایج است و به این ترتیب، به یک ابزار بازاریابی قدرتمند تبدیل شده است، به طوری که حدود 59٪ از مدیران کسب و کار ویدیو را به متن ترجیح می‌دهند.

تصاویر متحرک توجه مشتریان بالقوه را به خود جلب می کند و محتوای جذاب به جذب آنها برای دقیق تر نگاه کردن؛ کمک می‌کند. یک ویدیوی خوب ساخته شده روی یک صفحه نمایش بزرگ علاوه بر اینکه در ابتدا چشم نواز است، به شما امکان می دهد پیام های خود را با سهولت و سرعت به همه رهگذران منتقل کنید.

جذابیت بصری غرفه نمایشگاهی

طراحی و ظاهر غرفه خود را باید همان ویترین مغازه خود در نظر بگیرید. افراد از کنارشان عبور می‌کنند، نگاهی می‌اندازند و تصمیم می‌گیرند که آیا می‌خواهند وارد شوند یا نه. در نهایت، طراحی غرفه نمایشگاهی هوشمند و تاثیرگذار از لحاظ بصری توجهات بسیار بیشتری را به خود جلب خواهد کرد.

به همین ترتیب، یک غرفه نمایشگاهی کسل کننده یا مقرون به صرفه بر روی برند شما منعکس عمل خواهد کرد. بنابراین، اطمینان از اینکه غرفه شما جذاب، هوشمندانه و با طراحی خوب به نظر می‌رسد، برای ایجاد اولین برداشت و جذب بازدیدکنندگان جدید بیشتر به طور کلی ضروری است.

ایجاد یک غرفه نمایشگاهی که برای جذب جمعیت برپا شده است ممکن است چالش برانگیز باشد. اما ما؛ تیم کانون تبلیغاتی حرفه ای داناک تجربه زیادی داریم که می توانید از آن استفاده کنید.

توصیه و پیشنهادات داناک را برای طراحی و ساخت انواع غرفه نمایشگاهی لازم دارید؟ در مورد ایده‎‌‌های خود صحبت کرده و با با تیم دوستانه ما در ارتباط باشید.