هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی ابزار بازاریابی قدرتمندی در دست کسب و کارهاست تا به وسیله آن خود را به مشتری معرفی نمایند و در ذهن مخاطب ماندگار شوند. هدیه تبلیغاتی باید مخاطب را به یاد شما بیاندازد و بتواند با مخاطب ارتباط و تعامل برقرار نماید و این دلیل بر این نیست که حتما باید از هدایای تبلیغاتی خاص و هدایای تبلیغاتی جدید استفاده نمایید،
... بلکه میتوان با کمی خلاقیت در طراحی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه استفاده نمود. پیشنهاد می گردد گیفت تبلیغاتی که برای هدیه دادن انتخاب میکنید اول از همه کاربردی باشد، ماندگار باشد و همیشه جلوی چشم مخاطب باشد و از همه مهمتر خلاقانه باشد. داناک ، از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه تولید و تامین هدایای تبلیغاتی آغاز نمود و تلاش خود را در راستای بهتر دیده شدن و ماندگاری بیشتر مشتریان در ذهن مخاطبین به کار بسته است.از این رو این شرکت با ارائه متنوع ترین و به روزترین کالاها سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته است و با افتخار به عنوان مشاور در کنار تمامی مشتریان خواهد بود.هدف اصلی ما ماندگاری شما در خاطر مخاطبین و ایجاد تمایز میان شما و رقبا است.


فروشگاه هدایای تبلیغاتی

دو سوال اصلی کسب و کارها در مورد هدایای تبلیغاتی

چه هدایای تبلیغاتی باید تهیه کنیم ؟

بدیهی است که یک هدیه تبلیغاتی برای اینکه بتواند مخاطب را جذب کند باید ویژگی هایی داشته باشد؛

کیفیت هدایای تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی یادگاریست که از سمت برند شما برای مشتریان و همکارانتان ارسال می شود و نشان دهنده اهمیت و ارزشی است که برایشان قائل بوده‌اید، بنابراین اگر این
... هدیه کالایی بی کیفیت باشد پیامی که به مخاطب می دهد این است که مخاطبتان برای شما ارزشی ندارد و صرفا خواسته اید رفع تکلیف نمایید.

متناسب بودن هدایای تبلیغاتی با پرسونای مخاطب

در انتخاب هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان کسب و کارتان باید پرسونا و شخصیت آن‌ها را در نظر بگیرید، اینکه در چه سطحی هستند، در چه رده بندی سنی قرار دارند، علائق و نیازمندی‌هایشان چیست، پاسخ به این سوالات می تواند شما را راهنمایی کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

بسته بندی هدایای تبلیغاتی

اولین ارتباط چشمی مخاطب با هدیه تبلیغاتی که دریافت می کند بسته بندی هدیه است و اگر این بسته بندی با بی سلیقگی انجام شده باشد تاثیر مثبتی که انتظار داشته‌اید هدایای تبلیغاتی بر برندینگ شما بگذارد به طرز چشم گیری افت خواهد کرد حتی اگر هدایایی خاص و نفیس باشد!!

تا چه میزانی برای هدایای تبلیغاتی هزینه کنیم؟

آگاهی به هزینه‌بر بودن تبلیغات بر کسی پوشیده نیست، ولی باید در نظر داشت هدایای تبلیغاتی از سایر گزینه‌ها هزینه کمتری خواهد داشت چرا که این سبک از تبلیغات در زمره تبلیغات هدفمند قرار میگیرد و شما مستقیما با مخاطبین و متخصصین کسب و کار خود در ارتباط خواهید بود. میزان هزینه هر شرکت در بحث تبلیغات ارتباط مستقیمی با نوع کسب و کار، تعداد مخاطبین
... و هدف شما از انجام تبلیغات دارد ولی شما میتوانید با گرفتن مشاوره از متخصصان این زمینه و تفکیک سطح هدایا به راحتی هزینه های خود را کاهش دهید. با انتخاب هوشمند تبلیغات دیگر برای شما هزینه نیست، سرمایه گذاری است. متخصصین شرکت داناک افتخار ارائه خدمات مشاوره به مشتریان را (به صورت رایگان) دارند.

دریافت کاتالوگ

جزئیات بیشتر را در کاتالوگ مشاهده نمایید

online-sUPPORT

جهت مشاوره رایگان با پشتیبانان ما در ارتباط باشید

فرم درخواست هدایای تبلیغاتی