Skip to content

غرفه مدرن نمایشگاهی

شرکت در نمایشگاه فواید بسیاری برای کسب و کار شما خواهد داشت. حضور در نمایشگاه، خواه کوچک یا بزرگ، داخلی یا بین المللی برای شما ابزار قدرتمندی برای دسترسی به مشتریان قدیمی، فعلی و ملاقات با مشتریان جدید را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید برندی قابل اعتماد بسازید و اینجاست که اهمیت بالای ظاهر  و طراحی غرفه شما مطرح میشود.

غرفه سازی

غرفه مدرن نمایشگاهی

اگر قصد دارید در یک نمایشگاه تجاری یا هر رویداد مشابه دیگری شرکت کنید، بهتر است بعد از تهیه چک لیست شرکت در نمایشگاه، به صورت مجزا به اصول طراحی و ساخت یک غرفه مدرن و امروزی نیز فکر کنید. دریابید که یک غرفه نمایشگاهی چیست، ویژگی‌های طراحی و ساخت انواع غرفه‌های نمایشگاهی مدرن چیست و چگونه می‌توان این پروژه  را بدون استرس و موفقیت آمیز به انجام رساند؟

مواردی مانند مفهوم کلی، نورپردازی، نحوه ارائه و نمایش محصول، پیشنهادات و رویدادها، فرآیندهای جذب سرنخ و موارد دیگر، همگی باید در طراحی غرفه نمایشگاهی لحاظ شوند تا توجه شرکت کنندگان را به خود جلب کنند و مکالمات معناداری بین برند و مخاطبان هدف آن ایجاد کنند. 

غرفه سازی

طراحی و ساخت انواع غرفه نمایشگاهی مدرن

هدف غرفه نمایشگاهی مانند هر کمپین تبلیغاتی جلب توجه است. یک طرح روشن، خیره‌کننده و جذاب به صورت مغناطیسی مخاطب را به خود جذب می‌کند و فرصتی برای عبور و مرور برای او باقی نمی‌گذارد. اما یک طراحی جذاب همیشه هم به معنای طراحی موفق نیست.

یک غرفه می تواند جمع و جور یا در مقیاس بزرگ باشد، اما کیفیت و دوام آن باید در اولویت شما باشد. این امر در مورد هر عنصر سازه، از جمله اتصالات، لوازم مصرفی، و غیره صدق می‌کند. تیم حرفه ای تبلیغاتی نمایشگاهی داناک در کل این فرآیند، از ابتدا تا انتها – از طراحی تا ساخت، مونتاژ و برپایی سازه انواع غرفه نمایشگاهی پیش ساخته و مدولار مدرن و خیره کننده آماده ارائه خدمت به شما صاحبان صنایع و برندهای محترم کشور عزیزمان است. ما دوام، زیبایی و ایمنی غرفه های شما را تضمین می‌کنیم.

از طراحی خلاقانه و به صرفه تا ساخت یک غرفه نمایشگاهی مدرن برای شرکت در نمایشگاه را با اطمینان خاطر به داناک بسپارید.

غرفه سازی

قیمت غرفه سازی مدرن برای نمایشگاه

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که آیا می خواهید غرفه نمایشگاهی خود را بخرید یا اجاره کنید؟ اگر در نمایشگاه‌های کوچک شرکت می‌کنید یا می‌خواهید هزینه‌ها را به حداقل برسانید، خرید غرفه‌های نمایشگاهی مانند پاپ‌آپ یا پارچه‌ای احتمالاً گزینه خوبی است زیرا مقرون به صرفه هستند و برای چندین رویداد قابل استفاده مجدد هستند. . بسته به اندازه پایه و ویژگی های نمایشگر، این پایه ها می توانند متغیر باشند.

یک گزینه خوب میان رده، یک استند مدولار است، که غرفه‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها را به‌راحتی برای فضاهای نمایشگاهی مختلف پیکربندی کرد – آنها را برای افرادی ایده‌آل می‌کند که در طول سال نمایشگاه‌های متعددی دارند و برای ساخت غرفه‌ها اهمیتی ندارند.

برای غرفه های ماژولار، انتظار می رود کمی بیشتر هزینه کنید زیرا سیستم پیچیده تر است تا امکان پیکربندی مجدد و همچنین تجهیزات نمایشگاهی اضافی را فراهم کند.